Finhouse.Broker

Dlaczego warto zostać Agentem Finhouse?

Pełna paleta ofert produktów bankowych i pozabankowych

Nasza oferta powstała w oparciu o rzeczywiste potrzeby Doradców i ich Klientów, dlatego nie musisz się ograniczać - jako jedyni na rynku dajemy Ci możliwość sprzedaży kredytów bankowych, produktów dla firm i jednocześnie produktów pozabankowych w ponad 40 instytucjach finansowych. Twój biznes oparty będzie na dwóch filarach (bankowym i pozabankowym), dzięki czemu będziesz mieć gwarancję stabilnego wynagrodzenia w przyszłości. Z doświadczenia wiemy, że zmieniające się przepisy np. dotyczące warunków otrzymania kredytu hipotecznego  niejednokrotnie utrudniają sprzedaż, dlatego poszerz swoją ofertę i sprzedawaj razem z nami zarówno produkty bankowe, jak i pozabankowe.

Leady

Przekazujemy do obsługi leady hipoteczne oraz gotówkowe.

Finhouse.Sales

Jedyny na rynku system sprzedażowy z dwiema wyszukiwarkami: kredytów hipotecznych i pożyczek gotówkowych. Z nami wygenerowanie oferty dla klienta zajmie Ci kilka minut. Dzięki naszym wyszukiwarkom błyskawicznie wygenerujesz oferty zawierające szczegółowe parametry kosztowe. Ponadto tylko u nas masz możliwość składania WNIOSKÓW o produkty gotówkowe ON-LINE  bezpośrednio z naszego systemu do banków oraz pożyczkodawców pozabankowych. Nasze narzędzia ułatwią a przede wszystkim przyśpieszą Twój proces sprzedaży.

Bezpłatny system Finhouse.CRM

Firmom tworzącym własne sieci sprzedaży oferujemy bezpłatny system Finhouse.CRM, umożliwiający  pełne zarządzanie firmą oraz budowanie własnej bazy danych osobowych zgodnie z wymaganiami GIODO. Sprawdzony przez wiele firm system umożliwia stworzenie w jednym miejscu pełnej bazy informacji o klientach, agregowanie, filtrowanie i zarządzanie danymi zarówno osób fizycznych, jak i klientów biznesowych i oferuje czytelną historię ich obsługi. CRM pozwala również na definiowanie dowolnej struktury sieci oddziałów, generowanie szczegółowych raportów efektywnościowych, a także naliczanie prowizji definiowanych przez użytkownika i obowiązujących dla określonych okresów.

Atrakcyjne i terminowo wypłacane prowizje

Wiemy, że kluczowym elementem przy podejmowaniu decyzji o współpracy jest wynagrodzenie. Dlatego w Finhouse nie wymagamy osiągania żadnych poziomów sprzedaży a nasze zasady rozliczania są przejrzyste.

Program ProfiTy - potrójne korzyści za aktywną sprzedaż i polecenia!

Rozbudowany program, a zarazem bardzo jasne zasady. Zarabiasz za rekomendacje a także po prostu za to że jesteś z nami, bo w Finhouse cenimy lojalność. Udział w programie premiowym ProfiTy oferuje Ci potrójne korzyści za aktywną sprzedaż oraz polecenia. Za każdy sprzedany produkt otrzymujesz nie tylko prowizję, ale także punkty w Programie. Zapomnij o programach, w ramach których zbierasz w nieskończoność na tani gadżet reklamowy! U nas punkty możesz wymienić także na GOTÓWKĘ. Ponadto polecanie Finhouse zaprzyjaźnionym doradcom oznacza dodatkową prowizję od zrealizowanej przez nich sprzedaży. Wystarczy zatem zbudować własną sieć rekomendacji, by zarabiać znacznie więcej.

Konkursy - dodatkowe nagrody za Twoją aktywność sprzedażową.

Wspólnie z bankami a także instytucjami pozabankowymi organizujemy liczne konkursy, w ramach których możesz wygrać atrakcyjne nagrody. Do zdobycia są także extra punkty w Programie ProfiTy.