Opinia: 
Seweryn Boniewicz, Gdańsk
Szybkie, rzetelne i przejrzyste porównanie aktualnych ofert banków i pomoc zespołu, który służy fachowym wsparciem w wielu kłopotliwych sytuacjach.
Łukasz Bińka, Prezes Gold Finance
Obecnie trudno mi jest sobie wyobrazić efektywną pracę bez narzędzi dostarczanych przez Finhouse. Sądzę, że bez systemu CRM Finhouse nie byłoby po prostu możliwe dalsze funkcjonowanie firmy.
Marcin Błażejczyk, Warszawa
Dzięki Finhouse błyskawicznie wyszukuje najlepsze oferty dla moich Klientów i przestawiam je w przejrzystej i czytelnej dla nich formie. Mam pewność, że oferty są kompletne i zawsze aktualne, dzięki czemu jestem odbierany przez Klientów jako osoba kompetentna i zorganizowana.
Paweł Konecki, Łódź
Już od 4 lat wykorzystuję z powodzeniem system Finhouse w codziennej pracy. Przy tak silnej konkurencji w branży rzetelnie przygotowana oferta jest istotnym czynnikiem wyróżniającym i przyciągającym Klientów.
Mariusz Dudek, Warszawa
System jest wsparciem w wielu codziennych sytuacjach, ale samo narzędzie to nie wszystko, bo istotne jest również świetne wsparcie!
Stanisław Doligalski, Prezes Optimum Finanse
Finhouse to dla mnie: efektywne zarządzanie, kontrola działań doradców, informacja i wiedza oraz baza danych klientów pod pełną kontrolą.
Arkadiusz Wasyłenko, Szczecin
Narzędzia bez których obecnie nie wyobrażam sobie pracy. Zawsze brakowało mi systemu w którym w jednym miejscu bez straty czasu znajdę wszystkie potrzebne informacje i dokumenty. Nie mam już problemów z ewidencją kredytów, a rozliczenie prowizji jest banalnie proste. Polecam go każdemu doradcy, który nie chce tracić czasu.
Bartłomiej Musiał, Kraków
Jako niezależny doradca i pośrednik kredytowy poszukiwałem niezawodnej i zawsze aktualnej bazy wiedzy o kredytach. W Finhouse mam dostęp do wszystkich ofert w jednym miejscu, mogę je łatwo przefiltrować i w czytelny sposób zaprezentować klientom.