Poznaj Finhouse.Sales

Jeden System - dwie wyszukiwarki: kredytów hipotecznych i pożyczek gotówkowych
Jeden System, dwie wyszukiwarki

Korzystając z jednego Systemu masz dostęp do dwóch narzędzi usprawniających Twoją pracę: wyszukiwarki kredytów hipotecznych oraz wyszukiwarki pożyczek gotówkowych. Obie wyszukiwarki umożliwiają błyskawiczne wygenerowanie kompletnej oferty dla klienta spośród ofert dostępnych na rynku. Finhouse.Sales to po prostu kompleksowe rozwiązanie dla każdego doradcy finansowego.

Błyskawiczne przygotowanie ofert dla klienta zgodnie z ustawą o kredycie hipotecznym

W systemie prezentowane są wszystkie z dostępnych w bankach opcji ofert. Dla każdej z nich wyliczane i prezentowane są szczegółowo wszelkie koszty, takie jak: oprocentowanie,  prowizje, ubezpieczenia, odsetki, koszty wcześniejszej spłaty, koszty wyceny itp. Każdy z parametrów zawiera szczegółowe wyjaśnienia, a informacje te widoczne są także na wydrukach ofert dla klientów. Wyszukiwarka kredytów hipotecznych jest dostosowana do wymogów ustawy o kredycie hipotecznym i zawiera informacje wymagane przez ustawę, a więc: całkowity koszt kredytu hipotecznego, całkowita kwota do spłaty, RRSO, informacje o kosztach produktów dodatkowych. Wraz z ofertami generowany jest automatycznie formularz informacyjny pośrednika.

Filtrowanie i sortowanie wg wybranych parametrów

Z uwagi na dużą liczbę ofert, System umożliwia filtrowanie ofert wg wybranych przez użytkownika parametrów i pokazania klientowi np. tylko ofert bez prowizji, tylko ofert MdM (hipoteka) lub po prostu 5 ofert z najniższym oprocentowaniem. Możliwe jest również ich sortowanie wg dowolnych parametrów cenowych. Użytkownik może także samodzielnie wybrać oferty, które chce zaprezentować klientowi.

Personalizacja parametrów ofert pod kątem preferencji klienta

W systemie prezentowane są oferty standardowe wraz z informacjami o zakresie możliwych zmian warunków cenowych wynikających np. z promocji lub warunków współpracy z bankiem. Na podstawie tych informacji użytkownik może samodzielnie dokonać zmian wybranych parametrów w ofertach, np.: wysokości prowizji, marży, czy też opcji ubezpieczeń, a System automatycznie przeliczy te parametry.

Automatycznie generowane listy wymaganych dokumentów do każdej z ofert

Braki w złożonym w banku wniosku przedłużają proces przyznania i uruchomienia kredytu. Dlatego też w wyszukiwarce hipotecznej dla każdej z dostępnych ofert każdego banku generowana jest kompletna lista wymaganych dokumentów do wniosku z uwagi na cel kredytowania i źródła dochodów. Lista ta wraz z wybranymi załącznikami może zostać wysłana do klienta bezpośrednio z systemu. 

Automatycznie generowane harmonogramy spłat do każdej z ofert

Dla każdej z ofert kredytów hipotecznych generowany jest indywidualny harmonogram spłat zawierający informację o ich wysokości zarówno dla rat równych, jak i malejących, a także pokazujący szczegółowo część kapitałową i odsetkową raty. Harmonogramy uwzględniają również oferty z okresami promocyjnymi, np. niższej marży w pierwszym roku kredytowania.

Weryfikacja dostępności i wysokości dopłat w programie Mieszkanie dla Młodych

Na podstawie wprowadzanych danych wyszukiwarka hipoteczna automatycznie weryfikuje dostępność oferty w programie MdM (m.in.: położenie, rodzaj i powierzchnia nieruchomości, status klienta) oraz oblicza wysokość dopłaty, którą może klient uzyskać. Pozytywna weryfikacja dostępności MdM pozwala więc uwzględnić dokładną kwotę wyliczonej dopłaty w wysokości wkładu własnego klienta.

Informator o zmianach ofert: zawsze aktualne informacje o zmianach w ofertach kredytowych

Podstawą pracy doradcy jest aktualna wiedza o wprowadzanych przez banki zmianach w ofertach. Użytkownicy Systemu w każdym momencie mają pełną wiedzę o zmianach wprowadzanych przez banki. Informacje o zmianach umieszczane są na bieżąco, opatrzone datą i godziną wprowadzenia oraz podzielone na grupy tematyczne, dzięki czemu można prześledzić historię zmian w ofertach od 2007 roku!

Baza druków, formularzy i instrukcji bankowych

System posiada aktualizowaną na bieżąco kompletną bazę zawierającą niemal 1000 druków i formularzy bankowych: wniosków, instrukcji, formularzy, kalkulatorów, tabel opłat i prowizji itp. Dowolny potrzebny dokument można bardzo szybko odszukać dzięki filtrom: rodzajów dokumentów dla poszczególnych banków, przeznaczeń kredytu, czy też źródeł dochodów kredytobiorców. 

Personalizacja wydruków generowanych z systemu

System umożliwia generowanie wielu różnych wydruków, choćby takich jak oferty, czy też listy wymaganych dokumentów. Wystarczy, że prześlesz nam swoje logo, a na każdym z dokumentów pojawiać się będzie Twoje logo, imię i nazwisko doradcy oraz dane kontaktowe. Również na ekranie komputera w czasie prezentacji ofert klientowi będzie widoczny Twój logotyp.

Szczegółowa baza wiedzy o kredytach hipotecznych

Baza wiedzy zawiera szczegółowe informacje o parametrach i wymaganiach poszczególnych banków dla kredytów hipotecznych. Możesz filtrować i porównać dowolne parametry ofert dla różnych banków lub przejrzeć wybrane wymagania dla konkretnego banku. W bazie znajdziesz m.in. informacje o wymaganiach wobec kredytobiorców, kosztach, akceptowanych źródłach dochodów, dostępnych celach kredytowania i niemal 150 innych parametrów dla każdego z banków.

Zapisywanie i wysyłka ofert do klienta bezpośrednio z systemu

Każda wygenerowana dla klienta oferta automatycznie zapisuje się także w bazie w formacie pdf, dzięki czemu można w każdym momencie wrócić do wcześniej wygenerowanych dla danego klienta ofert.  Wygenerowane oferty mogą być także bezpośrednio z systemu wysłane mailem do klienta w formacie pdf. Do każdej oferty możesz umieścić swój dodatkowy komentarz – informację dla klienta.

Bezpieczne przechowywanie dokumentów klientów w chmurze

W ramach opłaty licencyjnej otrzymujesz bezpłatnie 5 GB powierzchni dyskowej na przechowywanie dowolnych dokumentów swoich klientów, np. skanów złożonych wniosków kredytowych. Dzięki temu będziesz miał do nich dostęp zawsze, kiedy będziesz tego potrzebował, a dokumenty będą bezpieczne i dostępne tylko dla Ciebie. Jeśli 5 GB to dla Ciebie za mało, możesz powiększać przestrzeń dyskową w nieskończoność.