Rozwiązania Finhouse

Wykorzystaj potencjał systemów Finhouse i sprzedawaj więcej. Plug&Sell
Finhouse.Broker – najlepsze produkty finansowe z atrakcyjnymi stawkami prowizji.

Tysiące naszych użytkowników przekonało się, że Finhouse to najlepsze na rynku rozwiązania systemowe i komunikacyjne dla doradców finansowych. A Ty, jeśli jesteś aktywnym doradcą, możesz z nich korzystać całkowicie bezpłatnie. Wystarczy jedna umowa, aby uzyskać bezpłatny dostęp do oferowanych przez nas rozwiązań, narzędzi komunikacyjnych i logistycznych, wsparcia sprzedaży, najlepszych ofert finansowych na rynku, w tym ofert na wyłączność, a także atrakcyjnych warunków prowizyjnych. To po prostu Finhouse.Broker. Plug&Sell.

Finhouse.Sales - jeden System, dwie wyszukiwarki: kredytów hipotecznych i pożyczek gotówkowych

Wyobraź sobie, że wygenerowanie dostępnych dla klienta ofert kredytów hipotecznych oraz pożyczek gotówkowych zajmuje Ci tylko 5 minut. Dzięki naszej wyszukiwarce kredytów hipotecznych oraz NOWOŚĆ! wyszukiwarce pożyczek gotówkowych błyskawicznie wygenerujesz oferty zawierające szczegółowe parametry kosztowe. W jednym miejscu będziesz miał dostęp do wszelkich druków, kalkulatorów, szczegółowej bazy wiedzy oraz zawsze aktualnych informacji o wszelkich zmianach w ofertach banków. Z Systemem Finhouse skupisz się tylko na pozyskiwaniu klientów i sprzedaż więcej. Plug&Sell.

Finhouse.CRM – kompleksowe narzędzie do zarządzania firmą doradztwa finansowego

Czy nie uważasz, że zarządzanie firmą w excelu to przeżytek? Korzystaj z narzędzia, które pozwoli Ci zintegrować i zoptymalizować zarządzanie firmą, sprzedażą i współpracą z partnerami. Możesz mieć jedno źródło wszelkich informacji niezbędnych do zarządzania firmą: informacje o klientach, doradcach i ich aktywnościach, trwających procesach sprzedaży, rozliczeniach prowizyjnych i partnerach dostarczających Ci klientów. Możesz również legalnie przetwarzać dane osobowe klientów. Plug&Sell.